Sylvia Visser

schrijver, neerlandicus

  • Home

  • Boek

  • Verhalen

  • Blog

  • Thema's

  • Over Sylvia

  • Contact

  • Meer

    Nog iets meer dan een maand en dan woon ik in een idyllisch huisje in Zuid-Italië, vlakbij de Middellandse Zee. Ondergedompeld in de Italiaanse cultuur, midden tussen de temperamentvolle Italianen. Wel even wennen voor een nuchtere Hollandse zoals ik.
                    Om kennis te maken met andere culturen hoef je echter niet zo ver weg. Als achttienjarig Bosch meisje verhuisde ik naar de andere kant van het land en maakte kennis met de Groningse cultuur. Natuurlijk, Bosschenaren hebben hun eigenaardigheden. 

     

    Lees verder 

    Bosschenaren, Groningers, Spiekendorpers en Italianen
    Bosschenaren, Groningers, Spiekendorpers en Italianen

    6 augustus 2014

    Vrijwel iedere dag is rokjesdag deze zomer, heerlijk. Zonnig weer voor gebloemde rokjes, gestreepte rokjes, geruite rokjes, effen rokjes, strakke rokjes, wijde rokjes. Net als hakken maken rokjes de vrouw. Een rokje maakt elke vrouw een stuk vrouwelijker.  
                    Wat alle rokjes gemeen hebben deze zomer, is dat ze kort zijn. Tot grote vreugde van veel mannen.Nou moet ik toegeven dat ik er ook geen moeite mee heb dat kort de mode is. In een kort rokje voel ik me toch echt een stuk sexyer dan in een rok tot over de knie. 

     

    Lees verder 

    Rokjesdag
    Rokjesdag

    13 augustus 2014

    De tijd van luidruchtige jongerenhotels hebben we wel gehad, dus boekten mijn vriendin en ik een gezellig familiehotel op Kreta, vol huilende en bommetje spelende kinderen. We genoten van de rust in het hotel en we bestudeerden uitgebreid de Kretenzische cultuur. Wijn, ouzo, raki, oude stenen in de brandende zon in Knossos (niet echt een aanrader na een nacht stappen in Chersonissos).
                    We haalden de gemiddelde leeftijd behoorlijk omhoog in de kroegen van Chersonissos, maar we deden ons best ons aan te passen aan onze zestienjarige doelgroep. 
                    

    Lees verder 

    You really look SEX
    You really look SEX

    27 augustus 2014

    Elke woensdag blogt Sylvia Visser op pittige wijze en met de nodige zelfspot over uiteenlopende onderwerpen.

    Blog

    Archief

    Archief
    • Grey Facebook Icon
    • Grey Twitter Icon
    • Grey LinkedIn Icon
    • Grey Tumblr Icon
    • Grey Pinterest Icon
    • Grey YouTube Icon
    • Grey Instagram Icon

    © 2013 - 2021 Sylvia Visser All rights reserved

    • Grey Facebook Icon
    • Grey Twitter Icon
    • Grey LinkedIn Icon
    • Grey Tumblr Icon
    • Grey Pinterest Icon
    • Grey YouTube Icon
    • Grey Instagram Icon