Sylvia Visser

schrijver, neerlandicus

  • Home

  • Boek

  • Verhalen

  • Blog

  • Thema's

  • Over Sylvia

  • Contact

  • Meer

    Verhalen

    Archief

    Iedere vrijdag schrijft Sylvia Visser een kort verhaal.

    ‘Rot op met je World Smile Day! Er valt niks te lachen.’ Tamara ligt onder haar deken op de bank.
    ‘Natuurlijk wel. Er is altijd reden voor een lach’, zegt Margriet. Ze zet een verse jus d’orange voor Tamara neer.
    ‘Ik heb griep. De herfst is begonnen. Het is grijs weer. Ik zou niet weten waarom ik zou moeten lachen.’ Tamara’s gezicht staat op onweer.

     

    Lees verder

    Eén biefstuk
    Eén biefstuk

    7 oktober 2016

    Verhalenarchief

    Hij is er! Ik ben blij dat ik er goed uitzie vandaag. Het heeft me enkele uren gekost, maar het resultaat mag er wezen. Ik ben vanmiddag begonnen met een uitgebreid bad. Daarna heb ik me helemaal onthaard. Hij zou immers kunnen komen. En je weet maar nooit hoe dat eindigt. Vervolgens heb ik zeker een uur voor de spiegel al mijn jurkjes gepast. Ik koos uiteindelijk voor dit blauwe met mijn grijze pumps. Deze combinatie staat me elegant en het blauw haalt mijn ogen zo mooi op. Het kant maakt de jurk bovendien sexy.

     

    Lees verder

    Prins uit een sprookje
    Prins uit een sprookje

    28 oktober 2016

    Tevreden kijkt hij om zich heen. Genoeg. Hij knoopt nummer zes dicht en bindt er een touwtje aan. De ballon zweeft naar het plafond zodra hij hem loslaat. You want a balloon? They float! They all float. Het is twee uur, dus hij heeft nog even de tijd. Zijn pak hangt al klaar over de stoel in de hoek. Hij heeft het een keer op een rommelmarkt gevonden. Het is perfect. Geel pak. Grote kraag met roesjes. Oranje bollen op zijn buik. Alsof hij het speciaal heeft laten maken.

     

    Lees verder

    Uitslovers
    Uitslovers

    14 oktober 2016

    Jaloers luister ik naar jouw regelmatige ademhaling. Ik probeer weer te gaan slapen, maar het lukt niet. Jij slaapt altijd. Wat er ook aan de hand is. Nou ja, ik weet natuurlijk wel methodes om jou uit je slaap te halen. Maar jij moet morgen vroeg op.
                    Ik draai me op mijn andere zij. Alles schiet weer door mijn hoofd. Niet doen. Niet malen. Maar wat ik ook tegen mezelf zeg, het werkt niet. Het grote piekeren is begonnen. Het is net een sneeuwbal die van een berg afrolt. Het begint klein, maar neemt daarna immense proporties aan.

     

    Lees verder

    Strafbaar
    Strafbaar

    21 oktober 2016

    • Grey Facebook Icon
    • Grey Twitter Icon
    • Grey LinkedIn Icon
    • Grey Tumblr Icon
    • Grey Pinterest Icon
    • Grey YouTube Icon
    • Grey Instagram Icon

    © 2013 - 2021 Sylvia Visser All rights reserved

    • Grey Facebook Icon
    • Grey Twitter Icon
    • Grey LinkedIn Icon
    • Grey Tumblr Icon
    • Grey Pinterest Icon
    • Grey YouTube Icon
    • Grey Instagram Icon